Güncelİnternetten Para KazanmaWeb

(Dolar Kazanın!) Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma

İnternette boşa geçen zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız, yeni bir İnternetten Para Kazanma yolu olarak, anket doldurarak para kazanma yöntemini kullanabilirsiniz. Basit birkaç anket doldurup, bunlara ek olarak düzenledikleri etkinlikler sayesinde, oyun oynayarak bile dolar üzerinden gelir elde eldebilmek mümkün.

İstanbul’da yaşayanlar iyi bilir, Kadıköy ve Beşiktaş çevreleri anketörler tarafından kuşatılmış durumda. Genelde öğrenci olan bu çalışanların yeri artık online şekilde devam ediyor. Hem de birilerine doldurtarak değil, kendiniz 3-5 anket doldurma yöntemi ile internetten gelir elde etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem ile büyük gelirler elde etmek mümkün, ve yine bu yöntem sayesinde kazançlarınız dolar $ üzerinden gerçekleşecek.

Tüm bunlara ek olarak, daha önceden birlikte incelemiş olduğumuz İnternetten Para Kazanma yolları adlı makaleme yeniden göz atarsanız, oradan kendinize seçeceğiniz birkaç yöntemi günlük rutin haline getirebilir, bunlarla birlikte büyük paralar kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Bu para kazanma yöntemi için, yapmanız gerekenler çok basit. Peki “bu sitelerin çalışma prensibi nasıldır, nasıl gelir elde edilir? Genellikle bu sitelerin ödeme konusundaki çalışma prensipleri, belirli bir alt limite ulaştıktan sonra, çekim talebi yollayabilme şeklinde oluyor.

Listemizdeki site yabancı bir firma olduğu için, gelirleri dolar üzerinden sağlamaktadır. Güncel kurları düşündüğümüzde hiç de fena olmayan rakamlar elde edilebilir.

Örneğin ; 50 dolar ve üzeri bir rakama ulaştığınızda, para çekme talebinde bulunabiliyorsunuz. Her üye yaptığınız ve sizin gibi aktif çalışan anketörlerden de belirli oranda komisyon alıyorsunuz.

AVANTAJ : Site yabancı olmasına rağmen, size Türkçe anketler sunuyor! Bu sayede İngilizce bilmenize gerek kalmadan, gelirinizi dolar ile kazanıyorsunuz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

  • YSENSE ile Dolar Kazanın!

Listemin ilk sırasında, son dönemlerde oldukça popüler olan bir anket sitesi yer alıyor. Ysense sayfası aracılğı ile anketler doldurup gelirinizi dolar üzerinden elde edebilirsiniz. Üye olduktan sonra, otomatik olarak önünüze günlük öneri şeklinde anketler düşüyor. Bunlara ek olarak, farklı firmaların da kampanyalarını paylaşıyorlar. Bunları doldurarak gelirinizi dolar üzerinden sağlayabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız.

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz şekilde sadece anket ile değil, bu sitenin imkanları doğrultusunda oyun oynayarak ya da belirledikleri etkinlikler aracılığı ile 40 dolar kadar miktarlar kazanma imkanı sunuyor. Oyun oynayarak para kazanma yöntemlerini, freelance çalışma prensibi şeklinde İnternetten Para Kazanma adlı makalemde anlatmıştım, inceleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.