GüncelNasıl Yapılır?Seo ÇalışmalarıWeb

Google sıralamamı nasıl öğrenirim?

Seo çalışmalarının en temel unsurlarından biri sitenizin bulunduğu sıralamadır. Bu yüzden hedef kelimenizdeki sıralamanız ve bu konuda yaptığınız çalışmalar çok önemlidir. Seo çalışmalarımız yapıldı ve ara ara kontrol etmek istiyoruz

Her internet sitesi sahibinin sevdası, arama motorlarındaki sıralamalarda kaçıncı sırada olduğudur. Hedef kelimenizdeki sıralamanızı ve bu konuda yaptığınız çalışmaların önemini anlatmama gerek yoktur diye düşünüyorum. Bu optimizasyon çalışmaların genel adına SEO diyoruz. Belirli aralıklarla bu çalışmaları kontrol etmek gerekir.

Google sıralama öğrenme

Ücretsiz Seo Analizi nasıl yapılır? adlı makalemde bunları anlatmıştık. İncelemelerimizi yaptık biraz daha bilgi sahibi olduk, artık kendi SEO’muzu yapma işine girebiliriz.

Bu konuları iyi araştırmanızı öneririm, çünkü Google algoritmasında sıralamanız web sitenizin hızından, makalenizin özgünlüğüne kadar önem taşıyor. Her alanda olduğu gibi özgün olan işler, burada da el üstünde tutuluyor. Peki bu konulara uyumlu içerikler üretiyor musunuz?

Artık bu konularda bilgi sahibi olduğumuza göre asıl konumuza dönerek hangi sitelerden detaylı şekilde sıralamanızı kontrol edebilirsiniz, sizler için listeliyorum.

1)Google Rank Checker

2) Sem Rush

3) iWebTool

4) Small Seo Tools

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.