Güncelİnternetten Para KazanmaWeb

Oyun Oynayarak Para Kazanma – Oyun Önerileri 2020

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Hayatın stresinden uzaklaşıp, ara sıra arkadaşlarla toplanıp veya online olarak oyunlar oynamak kadar keyifli çok az şey vardır. Ancak hiç oyun oynayarak para kazanma imkanınız olduğunu biliyor muydunuz? Veya hangi oyunlar ile para kazanılır? Yazımın devamında tüm bu sorulara açıklık getireceğim.

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Birazdan sıralayacağım listemdeki tüm oyunlar, belirli bir seviyeye gelmenizi gerektirecek oyunlardır. Bunlara başka bir örnek vermek gerekirse; Anket Doldurarak Para Kazanma adlı makalemde detayları yer alıyor. Hem anket doldurup, hem de yüklemenizi önerdiği bir oyunda belli seviyeye gelerek dolar üzerinden gelir elde edebiliyorsunuz.

1) Counter Strike: Global Offensive

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Şu an aktif olarak oynamasam da, bilgisayar oyun tarihimde en eski ve en sevdiğim oyun Counter Strike olmuştur. İlk zamanlarda CS 1.5 ve Half Life ile geçen yıllar, oyunun güncellemesi ile birlikte CS:GO‘ya evrildi.

Steam üzerinden satın alıp, oynayabileceğiz oyunda maçlar aracılığı ile rütbeler kazanıyorsunuz. Her 5-10 bölümde bir kutular çıkıyor ve maddi değeri olan belli itemler açılıyor. Bunları satarak gelirler elde edebilirsiniz.

Örneğin; Bu açılan itemlerden biri de Meta Bıçaklar oluyor. Bunları satarak 1000$’a kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

2) PlayerUnknown’s Battle Grounds

Oyun Oynayarak Para Kazanma

PUBG adı ile de bildiğimiz PlayerUnknown’s Battle Grounds adlı oyun, özellikle evde kaldığımız pandemi dönemlerinde; kız, erkek, yaşlı, çocuk demeden herkesin favorisi oldu.

Mobil oyununun çok sevilmesi üzerine oyundan gelir kapıları da inşa edilmeye başlandı. Milyonlarca kişinin oynadığı bu oyunu, yine Steam üzerinden yapacağınız satışlar sayesinde nakite çevirebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken oyunda düzenli olarak kazanmak, bu gelirlerinizi arttıracaktır.

3) League of Legends

Hangi Oyunlar Para Kazandırır?

LOL diye de bilinen ve tüm dünyayı saran bir oyun çılgınlığı ; League of Legends! Yıllardır süre gelen, strateji oyunlarının atası olan Knight Online’ı tahtından eden bir oyun olarak günümüze geldi.

Oyun mantığı ise aynı, bir karakter oluşturuyorsunuz ve bu karakteri geliştirmeye çalışıyorsunuz. Karakter değerlendikçe 10.000 dolarlara kadar gelir elde edebiliyorsunuz. İyi bir arkadaş grubu kurup, birbirinizin karakterlerini kasmanız büyümenizi hızlandıracaktır.

4) AppCent

Bazı bilindik oyunları sıraladıktan sonra, sırada oyun oynayarak gerçek paralar kazanmanızı sağlayacak bazı uygulamalar mevcut. Bunlardan biri de; AppCent. Para kazanma mantığı ise;

  • 1000 Puan = 1$ şeklinde oluyor.

Farklı ödeme seçeneklerine sahip olan AppCent, oyunları indirirken de size başlangıç puanları veriyor ve üzerini oynayarak tamamlamanızı istiyor.

Örneğin; Clash of Clans adlı oyunu indirmeniz, sizlere 250 Puan kazandırıyor. Daha sonra görevleri tamamlayarak bu puanı arttırabiliyorsunuz.

5) GamesVille

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

GamesVille, 1999 yılından beri aktif web tabanlı bir arama motoru olan Lycos tarafından oluşturulmuştur. Bu sistem aracılığı ile dünyanın her yerinden oyuncu kabul ediliyor. Ancak bunun için tek şartları var, o da 18 yaşın üstünde olmak. Bu da ödemeleri daha sağlıklı gerçekleştirebilmek adına yapılmış bir uygulama.

GamesVille üzerinden para kazanabilmek için, iki adet sistem mevcut:

  • Ücretsiz Turnuvalar
  • Bingo

GV ödüllerini; turnuvalar ve yüksek skorlar aracılığı ile kazanabilirsiniz. Ayrıca slot oynayarak da, bu ödülleri kazanma imkanı sunuluyor ve bu GV Ödüllerini istediğiniz zaman nakite dönüştürmenize izin veriliyor.

Son Sözler

Bu oyunları Twitch üzerinden oynayarak da ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Tüm bu oyunlara ek olarak ise, İnternetten Para Kazanma adlı makalemi inceleyerek, internet üzerinden farklı yöntemler ile kazançlar sağlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.