GüncelWeb

R10.Net Üyelik & Davetiye Kodu 2020

r10.net davetiye kodu

R10.Net uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük webmaster sitesi olarak yaşantısına devam ediyor. 2005 yılından beri, internet ortamındaki kullanıcıların gelişmesindeki en büyük etken, bu site tarafından gerçekleşmiştir. Binlerce konu hakkında makaleler, görsel olarak anlatımlar vb. bulabileceğiniz, sitenizin büyümesi için gerekli olan profesyonel yardımları alabileceğiniz en büyük forum sitesidir. Tüm forum sitelerinin de vBulletin sistemini kullanmasına örnek olmuştur. Site adını ise tüm zamanların en yetenekli futbolcusu olan Ronaldinho’dan almıştır. R10 üyelik alımlarını uzun bir süredir kapalı tutuyor, bu yüzden üye olmak için herhangi bir üyeden r10 davetiye koduna ihtiyacınız var. Ancak hiçbir üyeyi de tanımıyorsanız, R10.Net Üyelik & Davetiye Kodu nasıl alınır? bakalım.

Öncelikle buraya tıklıyoruz. Ardından aşağıdaki gibi bir görsel karşımıza çıkıyor.

r10.net davetiye

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra onaylanmasını bekliyoruz. Açıklama kısmında web geçmişiniz, sahip olduğunuz diğer siteler vs. detaylı şekilde açıklamalarda bulunmanızı tavsiye ederim.

Son Sözler

Eğer yaptığınız bu işleme rağmen üyelik alamadıysanız, size diğer bir webmaster forumu olan wmaraci.com adresini tavsiye ederim. Her an aktif olarak 5 bin kişiyi bulabileceğiniz bir forum ve üyeliklerde şu an davetiyeye gerek kalmadı, ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.