İnternetten Para Kazanmaİş DünyasıNasıl Yapılır?Web

Udemy Para Kazanma: Udemy ile Nasıl Para Kazanılır?

Udemy Para Kazanma

Online para kazanma yollarından biri olan; Udemy Para Kazanma Yolları pasif gelir elde etme yöntemlerinin başlıcalarındandır. Daha önceden bu konuları incelemiştik, aşağıdaki başlıklar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bu yöntemleri uygularken; domain, hosting satın almanıza, amazon hesapları açmanıza, veya tık başı fiyatlandırmalar yapan reklam şirketlerini kullanmanıza gerek kalmaz.

Udemy Para Kazanma

Günde veya haftada birkaç saat çalışarak, tüm gelirinizi buradan elde etmek istemez miydiniz? Bu sayede her an birileri çekmiş olduğunuz derslerden satın alacak ve uyurken bile para kazanmaya başlayacaksınız.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, iş alanları da değişmeye başladı ve artık dijital pazarlama yöntemleri yaşantımızda daha büyük yer alır oldu. Buna adapte olmalı ve yeni gelir yöntemlerini denemeliyiz. Udemy.Com da, verebileceğim en büyük örneklerden biri.

Udemy Para Kazanma yollarından gelir elde edebilmek için gerekli olanlar;

  • Bilgisayar / laptop
  • Profesyonel Kamera
  • İyi bir mikrofon
  • Video Editleme Programları

Bilgisayarınızın markası bu konuda çok önemli değil, ancak ona göre edit programları seçmek zorunda olduğunuzdan bu konu hakkında biraz bilgilendirmeye ihtiyacınız var.

Örneğin ; Macbook Pro bilgisayarımda, ScreenFlow’u kullanıyorum, ancak PC kullanımında ise, Camtasia oldukça iş görüyor. Bu iki programda da kullanımı oldukça basit ve etkilidir.

Profesyonel videolar çekebilmek, kitlenizin sizi seçmesi adına en büyük etkenlerden biridir. FujiFilm xt4 biraz pahalı olsa da, şu an kullandığımız ve en iyi makinalardan biridir. Buna da yakında inceleme konusu açacağım, bu konu altında güncelleme yaparım.

Udemy dersler üzerine olduğu için görüntü olduğu kadar, ses kalitesi de çok önemlidir. Rode Wireless Go adlı ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tüm bunlara ek olarak, kayıt yapacağınız alan iyi ses yalıtımlı olmalıdır. Başlangıç için bir odanızı buna ayırmanızı ve düz beyaz arka planlar kullanmanızı tavsiye ederim. Ancak daha profesyonel çekimler yapmaya başladığınızda, kesinlikle ışık ortamının iyi ayarlanması gerekir.

Ek olarak; çok küçük bir detay olarak gözükebilir, ancak kesinlikle atlanmaması gerekir. İçeriklerinizi çekerken, kesinlikle klima kullanın! Siz veya eğitmenleriniz kamera karşısına ilk defa çıkıyor olabilir, hali ile gerginlik, terleme, kızarma gibi konular kaçınılmaz olacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına önlemlerinizi almanızı tavsiye ederim.

Reklam Pazarlama

Udemy Para Kazanma

Eğitim videolarınızın daha fazla kişiye ulaşması adına, reklam ve pazarlama yöntemlerine başvurmanız gerekli. Varsa internet siteleriniz, bloglarınız üzerinden veya çeşitli sitelerden tanıtım yazıları alarak hedef kitlenizi büyütebilirsiniz. Hala bir siteniz yoksa;

Bunlara ek olarak sosyal medya kullanımını da göz ardı etmemek gerekir. Her yeni içeriği, instagram, twitter, facebook gibi sosyal medya araçlarında paylaşarak yeni öğrenciler kazanabilirsiniz.

Son Sözler

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.