GüncelTeknolojiWeb

WhatsApp Son Görülme(Çevrimiçi) Sorunu -Çözüldü

Dünya’nın en popüler mesajlaşma programı olan WhatsApp’ta son dakika gelişmesi yaşanıyor. Herkes arama motorlarına ve arkadaşlarına son görülme sorunu şeklinde yazıyor ancak durum başka. Yapılan güncelleme ile artık eskisi gibi kimseyi online yakalayamayacak ve “yazıyor…” ibaresini göremeyeceksiniz.

Whatsapp Son Görülme Kapatma

WhatsApp Son Görülme ve Çevrimiçi (Online) Özelliği

WhatsApp uygulamasına bu akşam saatlerinde gelen güncelleme ile bu özellik ortadan kalktı. Çevrimiçi kısmı neden yok, yazıyor kısmı neden görülmüyor, son görülme tarihi neden görülmüyor gibi sorular soruldu. Takıntılı kişileri üzecek, aksine rahatına düşkün kişileri ise çok memnun edecek bir güncelleme oldu. Artık yıllar öncesinde mesajlaşmak için kullandığımız SMS gibi, sadece iletildi ibaresini görebileceğiz.

Sosyal Medya Tepkileri

Yaşanılan bu güncelleme sonrasında, sosyal medya üzerinden espri ile karışık bir çok yorum geldi. Bunlardan bazılarını sizin için sıralıyorum.

whatsapp çevrimiçi özelliğini kaldırma
whatsApp
  • WhatsApp kurucusu galiba sevgilisine sinirlenmiş
  • zaten hiç bir zaman bana çevrimiçi değildin. #WhatsApp

Güncelleme

Son Sözler

WhatsApp üzerinden gelen güncelleme ile tüm bu sorunlar düzeldi ve tekrardan eski normal haline geri getirildi. Aslında bu yeni hali daha iyiydi sanki? Bir sorun değil, güzel bir güncelleme olmuştu oysa ki…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.