GüncelTeknolojiÜrün İnceleme

İnceleme : Xiaomi 365 Pro Scooter – Yorumlar

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayanlar, trafik sorunundan dolayı hep “bi motor mu alsak?” diye düşünürler. Ben de bu şekilde düşünürken, Martı adlı şirketin scooterlarını deneme fırsatım oldu. İlk olarak eğlence amaçlı kullanırken, ardından benim için bir ulaşım aracına dönüştüğünü fark ettim. Sonrasında ise motor alma fikrimden tamamen vazgeçirdi. Martı şirketi de scooterlarında önce xiaomi kullanıyordu, sanırım sonrasında kendi markalarını ürettiler. Tabi ki güvenlik açısından hız kilitli ve belli alanların dışına çıkınca otomatik olarak kendini kilitliyor. Bu olayları yaşamamak adına kendi scooterım olması gerektiğini fark ettim ve Xiaomi 365 Pro modelini aldım.

xiaomi pro scooter yorumlar

Ürün Özellikleri

  • 45 km’ye kadar gidebilen, uzun menzilli pil ömrüne sahip.
  • Eco, Standart ve Sport modu olmak üzere 3 sürüş modu vardır.
  • Dijital ekran göstergesi sayesinde kaç km ile gittiğinizi, kaç km daha gidebileceğinizi görebilirsiniz.
  • Akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulama sayesinde bluetooth üzerinden anlık bilgilere oradan da erişebilirsiniz.
  • Gece sürüşlerinizde rahat kullanım ve diğer araçlar tarafından da fark edilebilme adına led farlara sahiptir.
  • Kullanım açısından da oldukça rahat olan disk fren ve E-ABS rejeneratif kitleme önleyici fren, sistemini kullanmaktadır.
  • Birkaç saniyede katlanılarak, ister aracınıza ister toplu taşımaya isterseniz de balkonunuza koyabileceğiniz çok yer kaplamayan ve hafif bir tasarıma sahiptir.
xiaomi pro scooter inceleme

Ürünün Eksisi : Her ürün incelemem altında, belki de eksiği diye belirtiyorum.Bunun da aynı şekilde olduğunu düşünüyorum. Şarjı bitmeye yakınken, scooterın hız performansı düşüyor ve bu olay tatsız bir hal alıyor. Özellikle yokuş çıkıyorsanız, adeta yürürken daha hızlı çıkacak durumda oluyor. Belki bu şikayetleri dikkate alıp, bu özelliğine bir güncelleme getirirler.

Güncelleme : 10 Eylül Perşembe güncellemesi olarak, yedek parça sıkıntısından bahsetmek istiyorum. Lastikleri çok kolay patlıyor 500-700 lira arası rakamlar isteniyor. Diğer parçaları için de bu geçerli, yetkili servisi kendi servisi olmadığından bu tarz sorunlar yaşanıyor.

Son Sözler

Yine kendi kullanmış olduğum bir ürünü olumlu ve olumsuz yönlerini göz önünde bulundurarak inceledim. Ürün İnceleme kategorim altında bu ve bunun gibi onlarca ürün inceleme konularımı bulabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Ad-Block, AdGuard tarzı reklam engelleyici eklentileri, sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi açısından devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.